Gündem

Vali Kaldırım Arifiye Gölya Parkı Gezdi…

Vali Kaldırım Arifiye Gölya Parkı Gezdi…

Vali Kaldırım Arifiye Gölya Parkı Gezdi…

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım Gölya Parkta incelemelerde bulundu.

      Vali Çetin Oktay Kaldırım ilçelere yönelik ziyaretleri kapsamında dün Arifiye’deydi. Vali Kaldırım’a, Gölya Parka gerçekleştirdiği ziyarette, İlçe Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti İlçe Başkanı Adnan Akbaş eşlik etti. Vali Kaldırım, ilçede sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra, bazı inceleme gezileri gerçekleştirdi.
ARİFİYE GÖLYA PARK
         İlimizde göreve başladığı ilk günden itibaren turizm konusunda hassasiyet gösteren Vali Kaldırım, Arifiye Gölya Park’ta incelemelerde bulundu. Gölya Parkı gezen Vali Kaldırım, Park alanı içinde kısa sürede hayata geçirilecek olan Karavan Parkını ve sosyal tesisleri gezen Vali Kaldırım, çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
DOĞA İÇERİSİNDE
        Vali Kaldırım yaptığı açıklamada, “Göçmen Kuşların konaklama alanı olan bu cennet köşe içerisinde yapılan bu örnek ve güzel projeden dolayı Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu’yu  tebrik ediyorum.  Bu proje içinde planladığınız ve şehir olarak çok önem verdiğimiz Karavan Park’ın da en kısa sürede tamamlanması temennisindeyim” dedi.