Gündem

Toyotadan Büyükşehire ve Belediyemize Araç Desteği…

Toyotadan Büyükşehire ve Belediyemize Araç Desteği…

Toyotadan Büyükşehire ve Belediyemize Araç Desteği…

Toyota Türkiye tarafından Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ve Belediyemize hibe edilen araçlar, düzenlenen törenle teslim edildi.

      Dünyanın en büyük otomotiv markalarından biri olan ve Sakarya’da da fabrikası bulunan Toyota, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ve Belediyemize birer adet hibrit araç hibe etti.
       Araçların teslim törenine; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Toyota Fabrikası Ceo’su  Erdoğan Şahin, Kıdemli Şirket Genel Müdür Yardımcısı  Kenji Tsuchiya, Şirket Genel Müdür Yardımcısı  Hideaki Nagai, Kurumsal Strateji ve Planlama Genel Müdürü  Alp Osmanoğlu ve Kurumsal İş Planlama Müdür Yardımcısı  Şebnem Erkazancı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, Şube Müdürleri ile Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı ve Şube Müdürleri katıldı.
      Türkiye’de ve Sakarya’da, sosyal projelere yaptığı destek ve hibelerle adından çokça söz ettiren dünyanın en büyük otomotiv markalarından biri olan TOYOTA, üretimi Sakarya’da yapılan Corolla Hibrit araçlarından birer tanesini Büyükşehir Belediyesi’ne ve Arifiye Belediyesine hibe etti.
      Sakarya Büyükşehir Belediyesi önünde düzenlenen teslim töreninde konuşan Başkan Yüce, ”Hemşerilerimizin alınteri ve şehrimizin kaynaklarıyla üretilen bu araçları Sakarya’nın ve Sakaryalıların hizmetinde kullanacağız.”  ifadelerini kullandı.