Spor

Sporcumuz Emine Irmak SEZER’den Gümüş Madalya

Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2021 faaliyet programın da yer alan Türkiye Şampiyonası Yunus Emre Anma Yol yarışmaları 04-05 Ağustos 2021 tarihleri arasında Aksaray ilinde 5 ayrı kategoriden 265 sporcunun katılımıyla tamamlandı

Sporcumuz Emine Irmak SEZER’den Gümüş Madalya

Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2021 faaliyet programın da yer alan Türkiye Şampiyonası Yunus Emre Anma Yol yarışmaları 04-05 Ağustos 2021 tarihleri arasında Aksaray ilinde 5 ayrı kategoriden 265 sporcunun katılımıyla tamamlandı.

Çarşamba günü gerçekleştirilen 65 km  yol bisikleti yarışında Yıldız bayanlar kategorisinde Emine Irmak SEZER 2.inci olurken, Perşembe günü koşulan Türkiye kriteryum yol şampiyonası müsabakasında, Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Sporcusu Emine Irmak SEZER yarışmayı ikinci olarak tamamladı.

Yalova Bölge Antrenörü ve Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Antrenörü Kamil Alev; Mevsim normallerinin dışında oldukça sıcak bir günde sporcularımız yarıştılar. Güneş ışınlarına maruz kalan yokuş bölümleri geçerken zorlanmalarına rağmen oldukça iyi bir yarış çıkarttılar. İki ayrı disiplinde ilimize madalya  ile döndüğümüz için mutluyuz.” dedi.
 
  İl Müdürlüğümüzce sporcumuz Emine Irmak SEZER ve antrenörü Kamil ALEV’i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.