Gündem

Geyve’de Ramazan Coşkusu

Geyve'de Ramazan Coşkusu

Geyve’de Ramazan Coşkusu

Geyve Belediyesi, pandemi döneminde ara verilen Ramazan etkinlikleri bu yıl kaldığı yerden devam ediyor. Belediye Başkanı Murat Kaya, vatandaşları her cumartesi akşamı Geyve Meydanı’nda yapılacak etkinliklere beklediklerini söyledi.

DOLU DOLU RAMAZAN Geyve Belediyesi, On Bir Ayın Sultanı Ramazan ayında renkli etkinlikler düzenleyecek. Her cumartesi akşamı düzenlenecek etkinliklerin adresi yenilenen Geyve Meydan olacak. Hazırlanan programlarla Ramazan ayının manevi atmosferi yediden yetmişe tüm ilçe sakinlerine yaşatılacak.  Hacivat-Karagöz, palyaço gösterileri, çocuk yarışmaları,  mini disko ve birbirinden eğlenceli etkinlikler hem çocuklara hem de ailelerine dolu dolu bir Ramazan ayı yaşatacak.  Geyve Belediyesi tarafından çocuklara pamuk şekeri ikram edilecek.

BAŞKAN KAYA’DAN DAVET
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; “Ramazan ayının manevi atmosferini bu yıl da hep beraber yaşayacağız. Geyve Meydanımızda düzenleyeceğimiz etkinliklerde çocuklarımız ve aileleri gönüllerince eğlenecek. Bu vesileyle Ramazan ayının ülkemize ve tüm İslam alemine barış ve huzur getirmesini diliyor ve vatandaşlarımızı Ramazan sevincini hep birlikte yaşamaya davet ediyorum” dedi.