Gündem

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN BAYRAM MESAJI

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN BAYRAM MESAJI

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN BAYRAM MESAJI

Belediye Başkanımız Sayın Murat KAYA’ nın Ramazan bayramı mesajı.

Kardeşlik ikliminde, gönüllerimize huzur dolsun…

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında kardeşlik vurgusu yaptı.

“Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor, bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum. Mübarek Ramazan Bayramınızı can-ı gönülden tebrik ediyorum.

Bir ay boyunca büyük kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık. Ramazan ayının bereketiyle yapılan hasenatlarla mahallemizde, akrabalarımızla, komşularımızla, kardeşlerimizle, ihtiyaç sahipleriyle, ekmeğimizi bölüştük. Şimdi de Mübarek Bayramımızı idrak ediyor ve şükürler olsun kavuşturan Rabbimize diyoruz. 

Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin.

Bayramlar toplumsal barış için, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. 

Bu vesile ile Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini Allah’ tan temenni ediyorum.

Geyve Belediyesi Geleneksel Bayramlaşma programımız Bayramın 1. günü saat:13.30’da Belediye Binamızda yapılacaktır.Tüm hemşehrilerimiz ve misafirlerimiz davetlidir. ”

Diye konuştu.