Gündem

BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’DAN YAŞLI VATANDAŞLARA ZİYARET

BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’DAN YAŞLI VATANDAŞLARA ZİYARET

BAŞKANIMIZ GÜNDOĞDU’DAN YAŞLI VATANDAŞLARA ZİYARET

Ferizli Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla ilçede bulunan yaşlıları evlerinde ziyaret etti.

Yaşlılar Haftası nedeniyle ilçenin çınarlarını evlerinde ziyaret eden Ferizli Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, yaşlıların sorunlarını dinleyerek sağlık durumları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Başkanımız Gündoğdu çeşitli hediyeler verdiği yaşlı vatandaşlarla normal zamanlarda da sık sık bir araya gelmeye çaba gösteriyor. Yaptığı ziyaretlerle moral veren Başkanımız Gündoğdu’nun ilgi ve alakasından memnun olan yaşlı vatandaşlar ise başkanın bu hassasiyetinden dolayı memnuniyetlerini dile getiriyor.

Her fırsatta Ulu Çınarlarımızın Yanındayız.

Yaşlılar haftasına ilişkin değerlendirme yapan Başkanımız Gündoğdu, “Yaşlılar Haftası nedeniyle yaşlılarımızı yalnız bırakmayarak, her zaman ve her şartta yanlarında olduğumuzu belirtmek istedim. Toplum olarak şükürler olsun yaşlısına saygı duyan, sevgi besleyen bir medeniyete sahibiz. Büyüklerimiz, toplumumuzun geçmişi ve hafızasıdır. Deneyim ve fikirleri ile bizlere yol gösteren yaşlılarımız her zaman başımızın tacıdır. Bu vesile ile tecrübeleriyle bizlere örnek olan, gölgesinde yetiştiğimiz, sevgi ve saygıyı en çok hak eden çınarlarımızın haftasını kutluyor, saygıdeğer büyüklerimize sağlıklı, huzurlu ve uzun ömürler diliyorum” dedi.