Spor

​19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun

Ulu Önder Atatürk’ün “Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir

​19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun

Ulu Önder Atatürk’ün “Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir.” dizeleri ile başlayan kalbimiz ruhumuzla 102 yıldır coşkuyla kutladığımız Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. 
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Törenimiz 15 Temmuz Demokrasi Ve Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtına Çelenk Sunma, Saygı Duruşu, İstiklal Marşımızın okunması ve İl Müdürümüzün  günün anlam ve önemine değinen konuşması İle başladı.  Gençlik Merkezi Gönüllü Gencimiz Şevval Sarıkaya’nın  gençlik adına konuşmaları ile sona erdi.
Pandemi sebebiyle evlerimizden kutladığımız Gençlik Bayramımızda tüm Yalova halkını bu akşam 19:19’da hep beraber İstiklal Marşı’mızı okumaya davet ediyoruz. Sesimizin duyulacağı her yerden; aynı anda, aynı heyecan ve aynı coşkuyla Milli marşımızı en gür şekilde hep bir ağızdan okuyalım, gençliğin gür sesini herkese duyuralım!